ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

شیشه بالکن رامادر شیشه بالکن رامادرتراس شیشه ای

در معماری امروز، به دلیل محدودیت فضا، همواره تلاش شده است که از تمام فضای سازه ها و منازل حد اکثر بهره برداری انجام شود. در منازل ما بالکن ها، از دسته فضاهایی به شمار می‌رود که می تواند محل استراحت یا بعضا مانند انباری باشند. با توجه به اینکه در حال حاضر در دنیا زیبایی و مدرنیته وارد تمام علوم مهندسی شده است و توجه به این اصل از اصول این علوم بخصوص در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد نظر طراحان و مهندسین ساختمان قرار دارد، از این رو ساختار ساختمان ها و در نهایت بالکن ها نیز دچار تحولات جالبی شده است. استفاده از شیشه در ساخت این نوع بالکن علاوه بر زیبایی، محفوظ بودن محیط مزایای دیگری نیز دارند که به اختصار به آن می پردازیم. شیشه بالکن (لینک روی شیشه بالکن) با داشتن خاصیت عایق کردن صدا، در برابر آلودگیهای صوتی از شما حمایت می کنند. این ویژگی ضمن اینکه مانع ورود صدا به درون بالکن می شود، در برابر آلودگیهای هوا، باکتریها و خاک هم می توانند بالکن شما را محافظت نمایند. امنیت بخشیدن به بالکن و استفاده از رنگ های عادی جهت افزایش نور محیط نیز از دیگر مزایای بهره گیری از این نوع بالکن می باشد. در فصول خوش آب و هوا اگر بتوان شیشه ها را در یک سمت بالکن جمع کرد و از هوای مطبوع لذت برد، واقعا چه لذتی ست! این نیز میسر است، با شیشه‌های تاشو یا جمع شو. این نوع شیشه بالکن با در کنار هم قرار گرفتن شیشه‌ها، علاوه بر زیباتر کردن نمای ساختمان ها مانع نفوذ گرد و خاک، آب باران و صدا می شود. بدین ترتیب در فصول خوش آب و هوا، شیشه ها را در یک سمت بالکن به صورت آکاردئونی جمع کرده و می توان از هوای مطبوع و مناظر زیبا لذت برد. همچنین در فصول سرد سال شیشه‌ها را بسته و از فضای استثنایی بالکن بهره‌مند گردید. حال به مزایای نصب این شیشه‌های تاشو می پردازیم.

شیشه بالکن

در معماری امروز، به دلیل محدودیت فضا، همواره تلاش شده است که از تمام فضای سازه ها و منازل حد اکثر بهره برداری انجام شود. در منازل ما بالکن ها، از دسته فضاهایی به شمار می‌رود که می تواند محل استراحت یا بعضا مانند انباری باشند. با توجه به اینکه در حال حاضر در دنیا زیبایی و مدرنیته وارد تمام علوم مهندسی شده است و توجه به این اصل از اصول این علوم بخصوص در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد نظر طراحان و مهندسین ساختمان قرار دارد، از این رو ساختار ساختمان ها و در نهایت بالکن ها نیز دچار تحولات جالبی شده است. استفاده از شیشه در ساخت این نوع بالکن علاوه بر زیبایی، محفوظ بودن محیط مزایای دیگری نیز دارند که به اختصار به آن می پردازیم. شیشه بالکن با داشتن خاصیت عایق کردن صدا، در برابر آلودگیهای صوتی از شما حمایت می کنند. این ویژگی ضمن اینکه مانع ورود صدا به درون بالکن می شود، در برابر آلودگیهای هوا، باکتریها و خاک هم می توانند بالکن شما را محافظت نمایند. امنیت بخشیدن به بالکن و استفاده از رنگ های عادی جهت افزایش نور محیط نیز از دیگر مزایای بهره گیری از این نوع بالکن می باشد. در فصول خوش آب و هوا اگر بتوان شیشه ها را در یک سمت بالکن جمع کرد و از هوای مطبوع لذت برد، واقعا چه لذتی ست! این نیز میسر است، با شیشه‌های تاشو یا جمع شو. این نوع شیشه بالکن با در کنار هم قرار گرفتن شیشه‌ها، علاوه بر زیباتر کردن نمای ساختمان ها مانع نفوذ گرد و خاک، آب باران و صدا می شود. بدین ترتیب در فصول خوش آب و هوا، شیشه ها را در یک سمت بالکن به صورت آکاردئونی جمع کرده و می توان از هوای مطبوع و مناظر زیبا لذت برد. همچنین در فصول سرد سال شیشه‌ها را بسته و از فضای استثنایی بالکن بهره‌مند گردید. حال به مزایای نصب این شیشه‌های تاشو می پردازیم.
جمع شدن شیشه جهت استفاده از هوای مطبوع،
جلوگیری از نفوذ آلاینده ها به داخل
عایق صدا در برابر آلودگیهای صوتی
افزایش متراژساختمان
استفاده از رنگ های عادی جهت افزایش نور محیط
یراق آلات مرغوب و نصب دقیق و مهندسی
یراق آلات شیشه های بالکن باید از نوع مرغوب باشند. در اینجا به معرفی این یراق آلات می پردازیم.
1 انواع ریل شامل: ریل آلومینیوم کشویی فکی، فک درب کشویی، ریل اسپایدر و یراق اسپایدر.
2. متعلقات درب ریلی شامل: کاور درب کشویی، هدایتگر درب ریلی، چرخ ریل، استوپر.
3. انواع فریم شامل: فریم آلومینیوم 7 سانت دو تکه -فریم 3.5 سانتیمتر دو تکه -پاسار آلومینیومی طرح m -پاسار pvc طرح m -پاسار آلومینیومی طرح u.
4. انواع درزگیر و ضربه گیر
5 انواع لولاهای وارداتی و ایرانی
6. انواع قفل ایرانی و انواع قفل وارداتی، در کنار انواع بست ایرانی از یراق آلات این محصول به شمار می روند. شرکت رامادر با بهره‌گیری از فناوری های نوین همواره محیطی آرام را برای شما هموطنان گرامی آرزو می کند امید است با یاری خداوند وهمراهی شما خوبان توانسته باشیم سهمی هر چند کوچک در آرامش و رضایت شما عزیزان داشته باشیم.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای www.dotafans.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:www.dotafans.ir | نقشه سایت